NANOFIREX Yanmaz 2000C İç Cephe Boyası

İnorganik reçine esaslı NANOFIREX YANMAZ 2000 C, doğal-inorganik bileşenleri ile dolgu maddelerinin uygun kombinasyonu sonucu oluşturulan, uygulandığı yüzeye hem nüfuz eden hem de kimyasal etkileşime giren üstün özelliklere sahip su bazlı bir boyadır.YANMAZ 2000 C Beton Yüzeylerde klasik duvar boyaları gibi organik film tabakası(kabuk) oluşturmayıp zeminle boya Kaynaşma Reaksiyonu ile birbiri ile bütünleşip ayrılmaz hale gelir, böylece daha dayanıklı ve uzun ömrü ile temiz cepheler sağlar.

  • Tamamen doğal hammadde esaslı olup 2000 C ‘ye kadar yanma, erime, kabarma, çatlama ve dökülme görülmez.
  • Yangın esnasında zararlı gaz salınımı yapmaz veya duman çıkarmaz, buna karşılık organik reçine katkılı boyalar ateş alır ve ortalığa zehirli gazlar bırakır.
  • Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir.
  • Alttaki nemli betonun nem atması çok hızlı olduğundan beton hep kuru kalır.
  • Betonun kuru kalması yüzünden yüzeylerde terlemeden dolayı oluşacak su damlacıklarını engeller ve yosun, alg oluşmasına, dolayısıyla bakteri oluşmasına izin vermez. Bu da hijyenik olarak temiz ve sağlıklı bir ortam oluşmasına yol açar.
  • Buna karşılık içerdiği silikonlar sayesinde boyanın yıpranmasını ve kirlenmesini önleyen yüksek su iticiliğine sahiptir.
  • Güneşin UV ışınları ile zarar görmez.
  • Hava şartlarına, asit yağmurlarına ve endüstriyel kirliliğe karşı dayanıklıdır.
  • Klasik boyalar organik çözücülerle sökülüp çıkarılabilir. NANOFIREX YANMAZ 2000 C çözücü maddelerle çıkarılamaz, betonun bir parçası olur.

Modern mimaride brüt beton yüzeyli yanma riski yüksek ve uzun ömür istenen binalarda, apartman, dış cephe ve iç mekan uygulamalarında, tüneller, köprüler, silolar, tarım işletmesi, depolar, rezidanslar, oteller, eğlence mekanları, soğuk hava depoları, askeri tesisler, yatakhaneler, cephanelikler, yurtlar, kreş ve çocuk odaları, hastaneler gibi hijyenik olması gereken mekanlarda kullanıma uygundur.

 

 

Teknik Özellikler

Ürün Kodu-CODES Ölçü-Size Özellik-Feature
1-23-01-000058 18 KG 2000 C

İletişime Geç

Teklif İste

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon