Yangın Sistemleri Kontratlı Bakım

Yangın Sistemi Kontratlı Bakım

Bir binada veya iş yerinde bulunan yangın söndürme sistemleri, yangın dolapları ve ekipmanlarının düzenli bir şekilde kontrolden geçirilip, eksikliklerinin tamamlanması periyodik bakım hizmeti ile mümkün olabilmektedir. Yangın sistemlerinin kurulumundan sonra sağlıklı bir şekilde işleyip işlemediğinin testi ve olası yangınlar ile tatbikatlardan sonra oluşan eksikliklerin giderilmesi periyodik bakımın önemini gösterir.

Yangın ile ilgili periyodik bakımı ihmal edilmemesi gereken ürünler ve mekanizmalar; otomatik söndürme sistemleri, algılama ve uyarı sistemleri, pompa grupları, acil aydınlatma ve yönlendirme mekanizması, sprinkler sistemler, hidrant sistemleri, yangın söndürücü cihazlar, yangın dolapları ve hortumun sarıldığı makara sistemleridir.

Periyodik bakımdan sonra yetkili servisin, bakım raporu niteliğindeki formların bir örneğini müşteriye teslim etmesi gerekir. Tespit edilen bir kaçak, arıza veya sistem bozukluğu da rapor edilerek, bunlar için yapılan iyileştirme çalışmaları raporun içinde belirtilmelidir.

İletişime Geç

Teklif İste

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon